O Andrzejewo.info

Serwis Internetowy Andrzejewo.info powstał 29. grudnia 2001 roku w celu promocji miejscowości i gminy Andrzejewo. Serwis posiada charakter strony prywatnej i nie jest zależny w jakikolwiek sposób od instytucji samorządowych itp. Poza prezentacją i historią miejscowości i gminy Andrzejewo strona zawiera aktualne wiadomości z okolic Andrzejewa pochodzące głównie z mediów lokalnych: prasy, rozgłośni radiowych i portali internetowych.

Administrator:
Sebastian Jasko (e-mail: sebastian@andrzejewo.info)

Współpraca:
Adam Leszczyński (e-mail: adam@andrzejewo.info)
Damian Jasko (e-mail: jasko@andrzejewo.info)

Serwis Internetowy Andrzejewo.info umożliwia zarejestrowanym użytkownikom komentowanie wiadomości publikowanych na stronie www.andrzejewo.info. Komentarze muszą być zgodne z netykietą i treścią komentowanej wiadomości. Administrator Andrzejewo.info zastrzega sobie prawo usuwania wybranych komentarzy bez podawania przyczyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów. Serwis Internetowy Andrzejewo.info nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Serwis Internetowy Andrzejewo.info umożliwia użytkownikom i gościom dodawanie wpisów do Ksiegi Gości Andrzejewo.info. Wpisy muszą być zgodne z netykietą. Księgi Gości nie nalezy traktować jako forum dyskusyjne. Administrator Andrzejewo.info zastrzega sobie prawo usuwania wybranych wpisów bez podawania przyczyn. Serwis Internetowy Andrzejewo.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisów w Księdze Gości.